deenetfiitnbrusv

Palkmajade valmistamine


Lafett kalasabatapp, 20cm

 

 

Ümarpalk sadultapp, 22-30cm

 

Lafett kantpalk, norratapp, tuulelukuga, 20cm

 

 

 

Seest sirge sein, väljast ümarpalgiprofiil

Saun poolpalkidest, seest sirge sein, väljast ümarpalgiprofiil

 

 

 

 

Valmistame palkmaju alates 1997. aastast. Tööstus asub Lahemaa looduskaitsealas, Vihasoo külas. Teeme ehitisi ümar- või kantpalkidest (lafett). Valmistame maju erinevate tappide lahendusega; norratapp, sadultapp, koerakael, kalasaba. Palkmajade ehitamisel kasutame: mändi, kuuske, seedrit ning siberilehist. Samuti valmistame tooteid ka poolpalkidest, maja siseseinad jäävad siledaks kuid väliseinad on ümarpalgiprofiilis. Seoses sellega on võimalik siseseinu viimistleda. Poolpalgist ehitatud majal praktiliselt puudub vajumine, sest palke on eelnevalt kuivatatud ja pooleks lõigatud. Siseviimistluseks sobivad erinevad materjalid : voodrilaud, servamatta laudis, seinaplaadid, looduslik kivi jne. 

Lisaks pakume palkmaju, valmistatud Venemaal Vologodskaja oblasti põhjaosas, profileeritud, kuivatatud massiivprussidest. Prussmajad on valmistatud Saksamaal toodetud pinkidel. Kuna massiivpruss on eelnevalt kuivatatud kuni 16-18% niiskust, saab antud brussidest majad ehitada kohe, pole vaja oodata vajumist ega kuivamist. Antud brusside vahele soojustamiseks, kasutame lambavilla, vatiini ja lina. Paksu seinaga prussmajad hoiavad hästi sooja ja sobivad meie kliimas maja , sauna ja ka suvila ehitamiseks.

[Not a valid template]

Kuiv, profileeritud massiivpruss – 143/140; 193/140; 193/190 maksimaalne pikkus 6 m.

Liimpuit pruss – 187/205; 187/164; 187/175; 187/220; 187/246

                               265/175; 265/205; 265/220; 265/246 maksimaalne pikkus 12 m. (kõrgus/laius)

 

Palkmaja, palksauna, lehtla, aiamööbel – seda kõike saab tellida meilt. Tellimiseks piisab joonisest, mille põhjal me koostame ehitusprojekti.

Palgid töötleme värvitud antiseptikuga Sinesto-B. 

Parim soojustusmaterjal palkmaja soojustamiseks, palkide vahede täitmiseks ning ka tappidesse, on lambavillast vööd või polüester.

Unikaalsed lambavilla omadused tagavad parima soojus- ja heliisolatsiooni. Villast vöö soojuskindluse koefitsient vastab kaasaegsetele soojustusmaterjalidele kehtestatud nõuetele. Lambavillast soojustusmaterjal on elastne, kohandub kindla vormi järgi, täites kogu rõhtpalkide vahel oleva vahe. Keerdunud ja vanutatud villakiud ei lase tuult läbi. Villal on omadus ,,hingata,, laseb läbi veeauru ja ei ima niiskust sisse. Seetõttu ei teki palkide vahel hallitust ja seent, võib paigaldada ka vihma ajal. Valmistades vöösid, vill pestakse mitu korda, töödeldakse spetsiaalsete lahustega, et vill oleks putukatekindel. Lambavill ei tolma ega ei eralda mingeid toksilisi aineid, sellel on antibakteriaalsed ja antiallergilised omadused. Vill on ökoloogiline, ei pehki, vastupidav, teenib sadu aastaid.